A dékán és helyettesei


A KAR DÉKÁNJA

gorog_marta_2017

Prof. Dr. Görög Márta

egyetemi tanár, dékán

Fogad: szerda 12.00 – 13.00 óra, előzetes bejelentkezés alapján.

Hirdetmény dékáni hallgatói fogadóórára történő bejelentkezésről

Email: ajtk.dekani@juris.u-szeged.hu


OKTATÁSI DÉKÁNHELYETTES

 Szomora_Zsolt

Prof. Dr. Szomora Zsolt

egyetemi tanár, habil.

Fogad: előzetes egyeztetés alapján
E-mail: szomora.zs@juris.u-szeged.hu

 

ÁLTALÁNOS DÉKÁNHELYETTES

 dr.varga_norbert_640x427

Dr. Varga Norbert

egyetemi docens PhD.
Fogad: előzetes egyeztetés alapján
E-mail: vargan@juris.u-szeged.hu


DIGITÁLIS OKTATÁSÉRT FELELŐS DÉKÁNI MEGBÍZOTT

IMG_8604

Prof. Dr. Karsai Krisztina

egyetemi tanár, DSc.

Email: karsai.krisztina@juris.u-szeged.hu



NEMZETKÖZI IGAZGATÓ

0

Dr. Sulyok Márton

adjunktus, PhD.

Email: msulyok@juris.u-szeged.hu


MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI REFERENS

Gabriella_BERKI_00000002

Dr. Berki Gabriella

adjunktus, PhD.

Email: berkig@juris.u-szeged.hu


ALUMNIÉRT FELELŐS REFERENS

kaprinayzsofi_250x250

Dr. Kaprinay Gizella Zsófia

adjunktus, PhD.

Email: kaprinayzsofi@gmail.com

 

ADATVÉDELMI REFERENS

varadi_szilvia_foto_250x250

Kertészné Dr. Váradi Szilvia

adjunktus, PhD.

Email: varadiszilvia@juris.u-szeged.hu


TEHETSÉGGONDOZÁSI REFERENS

pozsonyi_250x250

Dr. Pozsonyi Norbert

adjunktus, PhD.

Email: pozsonyi@juris.u-szeged.hu


ERASMUS KORDINÁTOR, STIPENDIUM HUNGARICUM KAPCSOLATOK

33F1749E-0EBC-4698-B366-C6AA7D674C48

Dr. Schiffner Imola

adjunktus, PhD.

Email: Schiffner.Imola@juris.u-szeged.hu


TANULMÁNYI TANÁCSADÁSÉRT FELELŐS DÉKÁNI MEGBÍZOTT

juhasz_zsuzsa_250x250

Dr. Visnyeiné Dr. habil. Juhász Zsuzsanna

egyetemi docens

E-mail cím: juhaszzs@juris.u-szeged.hu

Fogadó óra: Hétfő 12:30-13:30 CooSpace, előzetes e-mail egyeztetés után


Hírek RSS

Hírek

Események

Rendezvénynaptár *

Legolvasottabb