Bezár

2020

ÁLLÁSHIRDETÉS - Környezettechnológia referens munkakör

2020. november 05.
1 perc
Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

Az Agrárminisztérium Környezettechnológiai és Kármentesítési Főosztályára (1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 9.) munkatársat keresnek ”környezettechnológiai referens” munkakörbe, határozott időtartamra, 2021. december 31-ig. A határozott időtartam esetlegesen meghosszabbítható.

Elvárások:

- motivált, rugalmas, készséges és nyitott személyiség;

- jó íráskészség és szövegértési képesség;

- jó problémamegoldó képesség;

- precizitás;

- határidők betartása;

- a közigazgatás iránti elkötelezettség;

- természettudományos vagy közigazgatási végzettség;

- középfokú angol nyelvtudás (felsőfok előnyt jelent).

A fizetés bruttó 400 ezer forint havonta, és legkorábban 2020. december hónaptól lehetne kezdeni. A fizetés mellé éves BKV-bérlet és – várhatóan – cafeteria (évi nettó ~150 ezer Ft SZÉP kártyán) jár. A próbaidő 3 hónap.

A munkakör előreláthatólag – többek között – a következő feladatok ellátásából áll:

- a környezeti kármentesítéssel kapcsolatos jogi, pénzügyi és közigazgatási feladatok, akták előkészítése;

- kármentesítéssel és környezettechnológiával kapcsolatos projektmenedzsmentben való részvétel.

Kérem, hogy a hallgatókat a fenti állásajánlatról tájékoztatni szíveskedjék. Az önéletrajzokat a szabolcs.szogyenyi-kovacs@am.gov.hu és a pal.czipoth@am.gov.hu e-mail címre várják 2020. november 16-ig.

Aktuális események

Rendezvénynaptár *

Kapcsolódó hírek