Személyek, elérhetőségek

Név: Dr. Kovács Péter PhD
Beosztás: tanszékvezető, egyetemi docens
Iroda: KO-316 (GTK) Bocskai u. 10-12. II. emelet 58/A (ÁJTK)
Telefon: 62/544-523 (GTK), 62/544-411
Email:  kovacs.peter@eco.u-szeged.hu
Fogadóóra: kedd 10-11
Publikáció

Név: Prof. Dr. Katona Tamás
Beosztás: egyetemi tanár
Iroda: Bocskai u. 10-12. II. emelet 58/A
Telefon: 62/544-411, 62/546-755,

Email: tamas.katona@juris.u-szeged.hu

Fogadóóra: kedd 14,30-15,30
Publikáció


Név: Kovács Bernadett Orsolya
Beosztás: tanszéki adminisztrátor
Iroda: Bocskai u. 10-12. II. emelet 58. szoba
Telefon/fax: 62/544-411
Email: statisztika@juris.u-szeged.hu
Fogadóóra: Hétfő-péntek 9-12



Név: Dr. Hekáné Dr. Szondi Ildikó
Beosztás: egyetemi docens
Iroda: Bocskai u. 10-12. II. emelet 55. szoba
Telefon: 62/544-028, 62/544-411
Email: szondi@juris.u-szeged.hu
Fogadóóra: szerda 12-14-ig. és megbeszélés szerint
Publikáció

Név: Dr. Petres Tibor
Beosztás: egyetemi docens
Iroda: Bocskai u. 10-12. II. emelet 56. szoba
Telefon: 62/546-734
Email:  petres@juris.u-szeged.hu
Fogadóóra: kedd 17-18-ig
Publikáció

Név: Dr. Gyémánt Richárd PhD
Beosztás: egyetemi adjunktus (ELTE)
Iroda: Bocskai u. 10-12. II. emelet 57. szoba
Telefon: 62/544-031
Email:  hollandus@freemail.hu
Fogadóóra: megbeszélés szerint

Publikáció

Név: Prof. Dr. med. et jur. Herczeg János
Beosztás: Emeritus Porfesszor
Iroda:
Telefon: 62/544-411
Email: herczeg@iif.u-szeged.hu

Fogadóóra: megbeszélés szerint
Publikáció

Név: Kazár Klára (SZTE GTK)
Beosztás: tanársegéd
Iroda: KO-316
Telefon: 62/544-523
Email: kazar.klara@eco.u-szeged.hu
Fogadóóra: megbeszélés szerint
Publikáció

Név: dr. Princz Adrienn
Beosztás: meghívott óraadó
Iroda: -
Telefon: 62/544-411
Email: adrienn.princz@gmail.com
Fogadóóra: megbeszélés szerint
Publikáció:

Név: Dr. Takács Tibor
Beosztás: meghívott óraadó
Iroda: -
Telefon: -
Email: Takacs.Tibor@wolterskluwer.hu
Fogadóóra: megbeszélés szerint
Publikáció:

Név: Klonkai László
Beosztás: c. egyetemi docens
Iroda: Bocskai u. 10-12. II. emelet 57. szoba
Telefon: 62/544-028
Email: klonkai@juris.u-szeged.hu
Fogadóóra: megbeszélés szerint
Publikáció: